Mijn ontdekking van het Hogeland (2020)
In 2017 verhuisde ik naar Warffum in Noord-Groningen. Vanaf de eerste week heb ik een getekend dagboek bijgehouden. Alles wat me in mijn nieuwe omgeving opviel heb ik geschetst, getekend en beschreven. Stichting Boekgroep Noord-Groningen heeft in 2020 een selectie gebundeld en prachtig vormgegeven.
Mijn ontdekking van het Hogeland is verkrijgbaar in mijn atelier. U kunt het boek ook online bestellen bij de uitgever SBNG.
128 pagina’s, full colour, € 22,50
inkijkexemplaar:
de Waddeneilanden (2022)
Tijdens mijn vele bezoeken aan de Waddeneilanden heb ik heel wat boekjes gevuld met schetsen, pentekeningen en botanische tekeningen. Een keuze uit al die tekeningen is nu samengebracht in dit boekje.
de Waddeneilanden is verkrijgbaar in mijn atelier. U kunt het boek ook online bestellen bij Epicuur.
44 pagina’s, 13,5 x 21,0 cm, digitaal geprint op 120 grams Biotop papier, handgenaaid (cahiersteek), kleine oplage, € 11,00
inkijkexemplaar:
Stinzenplanten (2023)
Elk voorjaar geniet ik van de bloei van de stinzenplanten in mijn woonplaats Warffum en in de omgeving in Noord-Groningen. En natuurlijk teken ik ze dan, met aquarel of kleurpotlood. Mijn verzameling telt inmiddels meer dan 50 soorten. In dit boekje een keuze van 31 tekeningen.
Stinzenplanten is verkrijgbaar in mijn atelier. U kunt het boek ook online bestellen bij Epicuur.
44 pagina’s, 13,5 x 21,0 cm, digitaal geprint op 120 grams Biotop papier, handgenaaid (cahiersteek), kleine oplage, € 11,00
inkijkexemplaar:
Vindsels (2024)
In de loop der jaren hebben veel bezoekers me vindsels gebracht. Vaak kwetsbare dingen, soms van de andere kant van de wereld. Ik tekende ze, met de bijbehorende verhalen van de rapers. Dat alles is gebundeld in het Groot Vindselboek. Het is niet vermenigvuldigd; alleen het exemplaar met de originele tekeningen bestaat als ‘kunstenaarsboek’.
In dit boekje een selectie van 29 pagina’s uit het Groot Vindselboek, met toelichtende teksten over vindsels en het Vindselmuseum.
Vindsels is verkrijgbaar in mijn atelier. U kunt het boek ook online bestellen bij Epicuur.
44 pagina’s, 13,5 x 21,0 cm, digitaal geprint op 120 grams Biotop papier, handgenaaid (cahiersteek), kleine oplage, € 11,00
inkijkexemplaar: